ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΟΥΡΑΡΗ:
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΣΝ 50 ΑΘΛΗΤΕΣ 39 ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΟ 1ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣ ΘΕΛΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΟΥΡΑΡΗΣ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 8-9/2/2014!
ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ: 

14 ΧΡΥΣΑ-15 ΑΣΗΜΕΝΙΑ-15 ΧΑΛΚΙΝΑ

ΚΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:

ΠΑΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: 1 ΧΡΥΣΟ-1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΦΙΛΙΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ: 1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΚΟΦΤΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: 1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΓΡΑΣΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ: 2 ΧΑΛΚΙΝΑ
ΒΟΥΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ: 1 ΧΡΥΣΟ-1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΜΟΙΡΑΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ: 2 ΧΡΥΣΑ
ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 1 ΧΡΥΣΟ-1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 2 ΑΣΗΜΕΝΙΑ
ΦΛΩΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ: 1 ΧΡΥΣΟ-1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ: 1 ΧΡΥΣΟ-1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΖΙΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ: 2 ΑΣΗΜΕΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ: 2 ΑΣΗΜΕΝΙΑ
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: 2 ΑΣΗΜΕΝΙΑ
ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ: 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ-1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: 1 ΧΡΥΣΟ-1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ-1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ: 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΠΑΝΑΟΡΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ: 1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΒΑΛΒΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ: 1 ΧΡΥΣΟ
ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ: 1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΚΟΦΤΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ: 1 ΧΡΥΣΟ
ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ: 1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΚΑΛΑΤΖΗ ΕΒΕΛΙΝΑ: 1 ΧΡΥΣΟ
ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ: 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ-1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΝΑΣΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ: 1 ΧΡΥΣΟ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ: 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ-1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 1 ΧΡΥΣΟ
KEΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: 1 ΧΑΛΚΙΝΟ

ΓΚΑΝΑΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: 1 ΧΡΥΣΟ-1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΜΑΡΚΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ: 1 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΗΡΑΝ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΣ!!!
ΠΑΙΔΙΑ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!
OI ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ 560 ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ.
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΕΓΟΤΑΝ
«1ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣ ΘΕΛΗΣΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΟΥΡΑΡΗΣ»
ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΤΟΥ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ.
ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!
ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛΩΝ:
  • ΖΟΥΡΑΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟ – ΖΟΥΡΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  • ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΣΚΙΟΥ
  • ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
  • ΣΠΥΡΟ ΣΠΑΤΟΥΛΑ
  • ΚΑΤΣΑΛΙΦΗ ΛΕΥΤΕΡΗ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΚΩΣΤΑ
  • ΔΑΜΙΓΟ ΒΑΓΓΕΛΗ
  • PIERRE JEAN BONNAT  ΚΑΙ STEPHANIE GENIN ΑΠΟ ΓΑΛΛΙΑ
  • EL HASSANNE BOUSSALAA ΑΠΟ ΒΕΛΓΙΟ
  • ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΑΒΡΥΑ
  • ΣΤΑΘΗ ΝΤΑΦΛΟ
  • ΟΡΔΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΗΤΑΝ 27:
1)ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ ΑΠΟ ΣΥΡΟ
2)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ 3)ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ
4)ΑΠΟ ΓΑΛΛΙΑ PIERRE JEAN BONNAT KAI STEPHANIE GENIN
5)ΑΠΟ ΒΕΛΓΙΟ EL HASSAN BOUSSALAA
6)ΑΠΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΑΘΗΣ ΝΤΑΦΛΟΣ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΑΒΡΥΑ
7)ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
8)ΑΠΟ ΣΕΠΟΛΙΑ ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΒΟΥΛΑ
9)ΑΠΟ ΓΚΙΖΗ ΒΕΛΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
10)ΑΠΟ ΚΟΡΟΠΙ  ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΙ ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
11)ΑΠΟ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΟΡΔΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ-ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑΣΣΟΣ-ΚΙΚΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΣΟΥΡΑΠΗ ΚΑΙ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
12)ΑΠΟ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑ ΜΠΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΠΙΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
 ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ:
ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΑΣΣΑΚΗΣ-ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ-ΚΑΤΣΑΛΙΦΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ-ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥ ΤΙΜΗΣΑΝ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΕΠΙΔΕΙΞΗ.
ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΗΤΑΝ 149 ΚΑΙ 2 GRAND CHAMPION ΠΟΥ ΝΙΚΗΤΕΣ ΗΤΑΝ ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ.