Τη δεύτερη θέση στη γενική βαθμολογία με 144,5 βαθμούς κατέλαβαν οι Παίδες – Κορασίδες στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα, στον Αγ. Κοσμά, στις 20 Απριλίου 2019, με δύο χρυσά, τέσσερα αργυρά και δύο χάλκινα  μετάλλια!

Εξαιρετική  παρουσία για την ομάδα των Παίδων – Κορασίδων στο δεύτερο διασυλλογικό πρωτάθλημα  της χρονιάς με  αθλητές/τριες, ηλικίας 14 – 15 & 16 ετών.

Πρώτες θέσεις  για την Ειρήνη Μινοπούλου στα 400μ. και την ομάδα σκυτ. 4χ400μ. Κορασίδων  (Συκόκη-Κουτούγερα – Μπουρτζόνη – Μινοπούλου). Στην δεύτερη θέση  η Ματσέλα Αποστολία στο Ακόντιο, η Συκόκη Αναστασία στα 200μ., ο Τομάζος Γιάννης στο υψος και η Κουτούγερα  στα 400μ. με εμπόδια. Στην τρίτη θέση η  Ευαγγελία Καρνασιώτη στα 3.000μ. και η σκυτ. 4χ100 Παίδων με τους (Δεσπούδη – Στεργιόπουλο – Θέμελη – Μαρκάκη).

Στη γενική βαθμολογία ο σύλλογός κατέλαβε την Δεύτερη  θέση με 144,5 βαθμούς. 

                                                                                                   

       1η  η Μινοπούλου Ειρήνη  στα 400μ.

         1η  η Ομάδα των Κορασίδων στην σκυτ. 4χ400μ.   

         2η   η Ματσέλα Αποστολία  στό Ακόντιο   

         2η  η Συκόκη Αναστασία  στα 200μ.

         2η  η Κουτούγερα  στα 400μ.με εμπόδια

         2ος  ο Τομάζος Γιάννης στο υψος Παίδων                      

         3η  η Καρνασιώτη Ευαγγελία στα  3000μ.

         3η η Ομάδα των Παμπαίδων στην σκυτ. 4χ100μ.   

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

400μ

-ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-1η-56.92

200μ

-ΣΥΚΟΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-2η-25.87  -ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΣ-10η-27.80

-ΔΑΜΙΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-28.96   -ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΡΑ-29.91

-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΑΚΤΕΡΙΝΗ-30.59  -ΣΙΟΥΤΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ-30.87

-ΚΟΥΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-31.14   -ΣΓΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-31.54

-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛ.-31.66  -ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-31.934Χ400μ

-ΣΥΚΟΚΗ-ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ-ΜΠΟΥΡΤΖΟΝΗ-ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-1η-4.11.53

400μ ΕΜΠΟΔΙΑ

-ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ-2η-70.08

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

-ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-2η-34.41  -ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-11η-21.10

3000μ

-ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-3η-11.17.59   -ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-5η-11.20.73

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΝΝΑ-4η-19.87

800μ

-ΜΠΟΥΡΤΖΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-5η-2.34.93  -ΝΤΕΡΜΙΤΖΙΑΝ ΣΙΜΟΝΑ-2.53.51

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΝΝΑ-6η-9.76  -ΝΤΙΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-6.72

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

-ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ-4η-1.46  -ΛΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-10η-1.34

-ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-11η-1.34  ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΣ-6η-4.84  -ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ ΕΦΗ-8η-4.68

-ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΟΦΙΑ-14η-4.48  -ΜΠΑΙΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-4.19

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

-ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΟΦΙΑ-11η-9.35

4Χ100μ

-ΔΑΜΙΓΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΓΟΥΡΟΥ-12η-56.83

ΠΑΙΔΩΝ

200μ

-ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-7ος-24.11  -ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-8ος-24.22

-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-10ος-24.43  -ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-24.88

800μ

-ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-7ος-2.12.46

3000μ

-ΓΡΑΤΣΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ-4ος-9.28.68  -ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-6ος-9.32.89

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

-ΤΟΜΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-2ος-1.60

4Χ400μ

-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Α-ΘΕΜΕΛΗΣ-ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ Α-ΜΑΤΘΕΣ-5η-3.45.29

4Χ100μ

-ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ Α-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΘΕΜΕΛΗΣ-ΜΑΡΚΑΚΗΣ-3η-46.28

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

-ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-5ος-32.45

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-8ος-10.38  -ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-9ος-9.84

-ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-14ος-7.99

100μ

-ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-12.54  -ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-12.67

-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-12.72  -ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ-13.18